Grafik Tasarım

Firmanızın tüm tasarım işlerini gerçekleştiriyoruz. Dinamik ve genç ekibimiz fikirlerinizi yeni nesil, yaratıcı, kolay anlaşılabilir tasarımlara dönüştürüyor. Fikirlerinizin A’dan Z’ye baskıya hazır hale gelene kadar tüm süreçlerinde sizinle birlikte çalışarak, onları interaktif tasarımlara dönüştürüyoruz. Dilerseniz baskı ve üretim sürecini de en doğru şekilde tamamlıyoruz. Tasarıma olan aşkımızla işinizi kendi işimiz gibi sahiplenip, kendimizi sizin yerinize koyarak üzerinizdeki tüm yükü kendi omuzlarımıza alıyoruz.

Sizinle aynı dili konuşan ve onları yeni nesil tasarımlara dönüştürebiliecek birilerini arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

 

Web Tasarım

Firmanızın internet üzerinde doğru ve anlaşılabilir temsil edildiğine emin misiniz? Şirketinizin kurumsal çizgilerini taşıyan ve değerleriyle örtüşen hedef kitlenizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir web sitesi elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Kullanıcı ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, kullanıcı davranışlarıyla örtüşen, kullanıcıyı yormayan ama efektif bir web sitesi tasarlamamız için sizin ihtiyaçlarınızı analiz etmemiz yeterli. Deneyimli ve yaratıcı ekibimiz size müşterinizle aranızda sadakat oluşturacak web siteniz için çalışmaya şimdiden hazır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Ülkemizde 44 milyona yakın arama motoru kullanıcısı mevcut olduğunu biliyor muudunuz? Her markanın potansiyel müşterilerinin de arama motoru kullanıcısı olduğunu bilmek  aslında bizce Arama Motoru Optimizasyona verilmesi gereken önem için yeterli bir sebeptir.

Web Sitenizi analiz ederek eksiklerini buluyor ve arama motorlarında en üst sıralarda yer almanız için gerekli optimizasyonları yapıyoruz. Üstelik en üstte gösterilen web siteniz için tıklama başına hiç bir ücret ödemiyorsunuz. Var olan web sitenizin ‘Organik’ aramalarda en üst sıralarda yer alması için bizimle iletişime geçin.

 

Google AdWords (PPC)

Arama motorları tıklama başına cüzi bir ücret talep ederek sitenizin aramalarda en üstte görünmesini sağlamaktadırlar. Reklam verenler için Google AdWords firmaların gelir ve bilinirliğinin arttırılması için en önemli dijital pazarlama kanalıdır.

Burada önemli olan nokta ise reklamınızın ilgili kişiye gösterilip gösterilmediğidir. Reklamlarınızın hedeflenen kitleye görünmesi yanızca tıkladığında maliyet oluşması, Adwords panelinden reklam bilgilerini ve performansını detaylı bir şekilde analiz etmenize olanak sağlaması Google Adwords’ü dünyanın en bilinen ve kullanılan pazarlama aracı yapar. Reklamlarınızdan maksimum fayda sağlamak için (ROI) doğru hedefleme en önemli faktördür.

Loqoom olarak biz uzman ekibimizle birlikte Google Reklamlarınızın internette dolaşan herkese değil sizin ürünlerizden alabilecek potansiyele sahip doğru kişilere gösterilmesini sağlayarak ve  maliyet ve performansını kontrol etmek, analizlerle reklam performanslarınızı ve satışlarınızı artırmanızı sağlamaya yardımcı oluyoruz.

 

Sosya Medya Yönetimi

Birçok şirketin olduğu gibi siz de sosyal medyaya ayracak yeterli zamanı bulamıyor, içerik üretmekte sıkıntı yaşıyorsanız, biz Loqoom olarak  sosyal medyada varlığınızı arttırmak için Sosyal Medya uzmanlarımız ile birlikle çalışıyoruz. Sosyal medyadaki hedef kitlenizin belirlenmesi, içeriklerinizin üretilmesi, takipçileriniz ile diyalog yönetimi, rakip analizi, reklam yönetimi ve paylaşımlarınızın analizlerinin yapılması süreçlerinde sizlere danışmanlık yapıyoruz ve sizin adınıza sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz. Daha fazla takipçiye ulaşabilmek için gerekli sosyal medya reklamlarınızı planlayıp hayata geçiriyoruz.

Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest vb… sosyal medya sitelerinizde etkin ve verimli sonuçlar almak için ekibimize güvenebilrisiniz.

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bizi Takip Edin

Telefon:   535 440 00 22
Adres:   Karşıyaka 360 No:50/B
Batı Kule D:33 Karşıyaka / İzmir
Email:   info@loqoom.com

12 + 9 =