DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Hangi Sektörde Olursanız Olun, İş Yerinizi Dijitale Loqoom ile Taşıyın

Projelerimizin En Önemli Parçası Sizsiniz

Dijital dünyanın önemini anlıyor fakat işinizi dijitale nasıl taşıyacağınızı bilmiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Web sitesi, instagram, facebook, linkedin, twitter… Markanızın hedef kitlenize doğru mesajlarla ulaşabilmesi için fikirlerinizi yaratıcı ve kolay anlaşılabilirtasarımlara dönüştüyoruz. 

 

Loqoom

Marka

Sayfa

Takipçi

$

lo- qoo m.

Dijitalde İhtiyacınız olan her şey, kahve de dahil.

Loqoom Dijital Reklam Ajansı olarak biz; grafik tasarımı, web tasarımı, sosyal medya araçlarınızın yönetimi, arama motoru optimizasyonları (SEO), internet reklamlarınızın yönetimi ile ilgilenirken,

Siz kahvenizi nasıl alırdınız?

Parlak Fikirler

Markanızın doğru hedef kitleye ulaşabilmesi için ihtiyacınız olan dijital kanalları belirleyerek marka bilinirliğini artırıyoruz.

Mobil Uygulamalar

Markanızın 360 erişilebilirliği için işletmenizi hedef kitlenize en uygun şekilde anlatacak IOS ve Android tabanlı uygulamalar geliştiriyoruz.

Kurumsal Tasarım

Markanızın karakterine uygun logo, karvizit tasarım ve her türlü poster broşür vb… baskı çözümleri ile size özel kurumsal bir kimlik oluşturuyoruz.

Google Reklamları

Google Adwords uzmanlarımız ile reklam kampanyalarınızı yönetiyor ve en düşük maliyetler ile markanızı hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Markanızın dijital stratejileri doğrultusunda, kurumsal kimliğinize özel  web sitesi tasarımları uygulayarak, web sitenizin yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Stratejilerinize uygun sosyal medya kanallarında paylaşımlarınızı planlıyor, görseller ile  hedeflediğiniz kişilere ulaşıyor ve marka sadakati pekiştiriyoruz.

E-Ticaret Yazılımları

Satış kanalınızı web sitenize taşıyor ve 7/24 açık mağazanızda ürünlerinizi doğru kişilerle buluşturmak için kullanıcı dostu arayüzler tasarlıyoruz.

Dijital Reklam

Sosyal Medyadaki reklamlarınızı en düşük maliyetler ve rekabetçi fiyatlar ile yönetiyor hedef kitlenizi yeni müşterilerinize dönüştürüyoruz. 

Dijital Dünyanın En Tatlısı

LOQOOM

Biz bir kahve eşiliğinde yapılan beyin fırtınalarının gücüne inananlardanız. Loqoom Dijital Reklam Ajansı olarak biz; grafik tasarımı, web tasarımı, e-ticaret yazılımları, mobil uygulama, sosyal medya araçlarınızın yönetimi, arama motoru optimizasyonları (SEO), internet reklamlarınızın yönetimi ile ilgilenirken,

Siz kahvenizi nasıl alırdınız?

$

L o Q o o M –

Loqoom Dünyasına Katılın Dijital Dünyaya Adım Atın

Addres

Şevketiye Mah. Menteş Köy Yolu
No:21 Milas / MUĞLA

 

Phone Telefon

(544) 240-4400